Společenský večer Klubu přátel Pardubicka zahájil oslavy 60. výročí založení
Klub přátel Pardubicka zahájil v pátek 24. ledna 2025 oslavy výročí svého založení. Slavnostní večer Klubu přátel Pardubicka se konal v restauraci Na Palubě v Polabinách. Na osm desítek účastníků se v rámci večera nejen pobavilo, ale v šestici zábavných filmů poznalo historii Klubu přátel Pardubicka v kontextu světových a domácích událostí daného období. V jejich rámci byly představeny osobnosti historie Klubu, jako byl první předseda Jaroslav Krupař, nejdéle sloužící předseda ing. Jan Linhart, zapomenuto nebylo ani na zakladatele spolku Jiřího Palečka nebo na Marii Chudou. Autorem šestice filmů byl Otto Stoupa, autorkou námětu Kateřina Stryková.
Společenský večer Klubu přátel Pardubicka zahájil oslavy 60. výročí založení Číst dále




